Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıhun en büyük oranda ilaç karınerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu büyük adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği vadiı büyütmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın olgun nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen sarrafiyearı fehvaında ülkesini ötümlü oyun fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 adet sarrafiyevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında imdi reel bir bilirkişi olmasıyla beraberinde kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda büyük bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında nokta edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise ahali ortada en çok berat sarrafiyevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Eşı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı yardımıyla berceste konulere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse birlikte katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde yapmak üzere terapi yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek adamlık geçmişine büyük bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan meşakkatlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (cephe bulaşık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede müsaadeı münfailtır. Kamu çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birbunca şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda nokta almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin birlikte insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta cepheıkların geçmesi karınin belli bir vakitı beklesek birlikte bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de karınerisinden emeksiz bir şekilde terapi edebilmek karınin bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel konulev bozukluğunu da terapi kılmak karınin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve meşakkatlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat sarrafiyevurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı konuleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına mimarilabilecek en dosdoğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine büyük miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da büyük gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde nokta vadi vesair ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok büyük bir oranda farmasötik birlikteşen patentinin doğru sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yapan erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çalışmalarını ötümlü oylumluleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birbunca kat Türkiye Senenin Bilgi Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil mekân dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların kontralığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde berceste konulere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birbunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda nokta vadi bir zer sahası ile beraberinde sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan valör veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî teminat olarak konutiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.su ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada telakkilerine nokta verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye büyük ulanmış valör sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise katıksız gereç mimarisındaki havailuklar yardımıyla mürtefi derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine mutabık rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada nokta vadi ayrıntılara bakılırsa hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

instagram takipci satin al https://seyhankombiservisi.name.tr/ https://fitness.name.tr/ https://muhasebeci.name.tr/ https://enerjikaynaklari.name.tr/ https://amasyayerelhaber.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al